no-img
گلدمارکت

قوانین - گلدمارکت


گلدمارکت
مطالب ویژه

صفحه جدا

قوانین


 

کلیه کاربران، خریداران، و بازاریابان گلدمارکت و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از محصولات گلدمارکت موظف به رعایت کامل شرایط گلدمارکت هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. این شرایط جامع و کامل نبوده و گلدمارکت حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت  gold-market.ir برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به گلدمارکت اعلام گردد. دقت نمایید قوانین فروشنده فعلا به جهت عدم آمادگی سایت برای مشارکت در فروش صرفا جهت خود سایت یعنی گلدمارکت می باشد و تا اطلاع ثانونی این سروس فعال نیست.

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب گلدمارکت برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

  1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
  2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت گلدمارکت به ثبت برسد.
  3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.
  4. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط ما انجام خواهد شد.
  5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
  6. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
  7. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد حتما باید با پشتیبانی در میان بگزارید بعضی  محصولات ما ممکن است دارای لایسنس باشند اگه این موضوع برای شما مهم است قبل از خرید با پشتیبانی درمیان بگزارید تا مشکلی نیاشد.
  8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه ها بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد.
  9. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات گلدمارکت  تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه گلدمارکت و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، گلدمارکت حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت گلدمارکت در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا گلدمارکت مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت گلدمارکتکنترل نماید.