no-img
گلدمارکت

درباره ما - گلدمارکت


گلدمارکت
مطالب ویژه

صفحه جدا

درباره ما


“گلدمارکت”

هدف گلدمارکت چیست؟

گلدمارکت با هدف ایجاد یک مرجع کامل در زمینه آموزش وردپرس ، افزونه وردپرس و قالب وردپرس از سال ۱۳۹۵ پا به عرصه وب گذاشت. ما در گلدمارکت سعی می کنیم همواره به نیاز های شما کاربران عزیز در زمینه گلدمارکت فارسی پاسخ دهیم.

روش دریافت وجه از مشتری

پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت امن بانک ملت انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت های عضو شتاب پشتیبانی می کند.

روش تحویل محصول به مشتری

ما از سریعترین و راحت ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه ، به صفحه ای ارجاع داده می شوید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما + لینک دانلود مستقیم نیز برای شما ارسال خواهد شد.

روش پشتیبانی محصولات

شما می توانید بصورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش ارسال تیکت ، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن پاسخی مناسب به درخواست پشتیبانی شما ارسال کنیم.

قانون خطای صفر در کیفیت محصولات

تمام محصولات ما از قانون خطای صفر پشتیبانی می کنند، این قانون بدین معناست که تفاوت حرف و حدیث هایی که در مورد محصولاتمان موقع معرفی به مشتری بیان می کنیم را به صفر رسانده ایم. محصولات ما دقیقا همان کیفیتی را دارند که موقع معرفی خدمتتان اعلام می کنیم. نه کمتر و نه بیشتر!

ارائه آپدیت های منظم محصولات

محصولات ما هر از گاهی آپدیت های جدید را دریافت می کنند. شما با یکبار خرید از گلدمارکت، بصورت مادامالعمر می توانید آپدیت محصول خریداری شده خود را بصورت کاملا رایگان دریافت نمایید. بدیهی است فرایند آماده سازی آپدیت جدید محصول ممکن است بین ۱ تا ۳۳ روز کاری به طول انجامد.

گلدمارکت به هیچ عنوان از قالب های نال شده و بدون کپی رایت استفاده نمی کند و ما این مورد را با ارائه سریع و به موقع آپدیت ها به مشتریان اثبات خواهیم کرد.